Hattın harita üzerinde güzergahı
5-y kilometr Balaklavskogo shosse
→
plyazh "Omega"
5-y kilometr Balaklavskogo shosse → plyazh "Omega"
plyazh "Omega" → 5-y kilometr Balaklavskogo shosse
See route stops on the map
CloseService Directions
5-y kilometr Balaklavskogo shosse → plyazh "Omega"
plyazh "Omega" → 5-y kilometr Balaklavskogo shosse
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Troleybüs 13a
Geçtiği sokaklar:
Kamyshovoe shosse - ulitsa Khrustaleva - ulitsa Shabalina - ulitsa Tokareva - Gidrograficheskaya ulitsa - ulitsa L'va Tolstogo - ulitsa Rudneva - ulitsa Vakulenchuka - Oktyabr'skaya ploshchad' - prospekt Oktyabr'skoy Revolyutsii - ploshchad' Kombata Neustroeva - prospekt Oktyabr'skoy Revolyutsii - prospekt Geroev Stalingrada
Toplu Taşıma Dairesi:
GUP "Sevelektroavtotrans" (trolleybusnoe depo №1)
Ek Bilgi:
Rabotal do 1991 goda,zatem byl perenumerovan v 15
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 11.55 km
Duraklar: 23
The length of the trip line №2: 11.69 km
Duraklar: 23
Duraklar: 5-y kilometr Balaklavskogo shosse → plyazh "Omega"
Duraklar: plyazh "Omega" → 5-y kilometr Balaklavskogo shosse
Yorumlar :