Trajectory of the route on the map
Neuendorf (OPR)
→
Breddin, Bahnhof
Neuendorf (OPR) → Breddin, Bahnhof
Breddin, Neue Schule → Neuendorf (OPR)
See route stops on the map
CloseService Directions
Neuendorf (OPR) → Breddin, Bahnhof
Breddin, Neue Schule → Neuendorf (OPR)
Operating Dates and Days
Everyday
Year-Round
Schedule
Type & Route Name:
Bus 719 (Neuendorf (OPR) - Breddin)
Itinerary:
Neuendorf (OPR) - Zernitz, Kita - Zernitz, Dorf - Lohm - Krüllenkempe - Zernitz, Neubau - Zernitz, Bahnhof - Schönermark (OPR) - Stüdenitz, Chausseehaus - Stüdenitz, Ausbau - Stüdenitz, Kirche - Stüdenitz, Havelberger Str. - Sophiendorf - Breddin, Neue Schule - Breddin, Ambulatorium - Breddin, Bahnhof
Operator:
ORP Ostprignitz-Ruppiner Personennahverkehrsgesellschaft mbH
Additional Information:
-
Service Statistics:
Trip distance №1: 23.41 km
Stops: 16
Trip distance №2: 12.98 km
Stops: 11
Direction: Neuendorf (OPR) → Breddin, Bahnhof
Neuendorf (OPR) Zernitz, Kita Zernitz, Dorf Lohm Krüllenkempe Zernitz, Neubau Zernitz, Bahnhof Schönermark (OPR) Stüdenitz, Chausseehaus Stüdenitz, Ausbau Stüdenitz, Kirche Stüdenitz, Havelberger Str. Sophiendorf Breddin, Neue Schule Breddin, Ambulatorium Breddin, Bahnhof Direction: Breddin, Neue Schule → Neuendorf (OPR)
Comments :