Hattın harita üzerinde güzergahı
4-ya Parkovaya ulitsa
→
Platforma Los'
4-ya Parkovaya ulitsa → Platforma Los'
Platforma Los' → 4-ya Parkovaya ulitsa
See route stops on the map
CloseService Directions
4-ya Parkovaya ulitsa → Platforma Los'
Platforma Los' → 4-ya Parkovaya ulitsa
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
07:08 - 20:40 every 40 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Minibüs 547k (Mytishchi - Moskva)
Geçtiği sokaklar:
4-ya Parkovaya ulitsa - Oktyabr'skaya ulitsa - ulitsa Karla Libknekhta - Yaroslavskoe shosse - ulitsa Egora Abakumova
Toplu Taşıma Dairesi:
OAO "Gruppa Avtolayn" (OOO "Avtolayn-Mytishchi")
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 6.06 km
Duraklar: 11
The length of the trip line №2: 5.44 km
Duraklar: 11
Duraklar: 4-ya Parkovaya ulitsa → Platforma Los'
Duraklar: Platforma Los' → 4-ya Parkovaya ulitsa
Yorumlar :