Trajectory of the route on the map
See route stops on the map
CloseService Directions
Operating Dates and Days
Weekdays
Year-Round
Schedule
08:05, 09:05, 10:05, 11:55, 12:55, 13:55, 14:55, 15:55, 16:55
Itinerary:
Turu-Soola II-Aida-Silla I-Anne-Sõpruse puiestee-Kivilinna-Rahumäe-Annelinna gümnaasium-Kaunase puiestee-Kalda tee-Luha-Ihaste tee I-Ihaste tee II-Männimetsa-Kraavikalda-Ihaste-Lõkketule-Kasteheina-Triigi-Pallase puiestee-Lammi-Annelinna keskus-Annelinna gümnaasium-Kivilinna-Männi-Anne-Jõe-Turu
Additional Information:
-
Service Statistics:
Trip distance №1: 20.75 km
Stops: 31
Comments :