Trajectory of the route on the map
Tallinna bussijaam
→
Pärnu bussijaam
Tallinna bussijaam → Pärnu bussijaam
Pärnu bussijaam → Tallinna bussijaam
See route stops on the map
CloseService Directions
Tallinna bussijaam → Pärnu bussijaam
Pärnu bussijaam → Tallinna bussijaam
Operating Dates and Days
Everyday
Year-Round
Schedule
Type & Route Name:
Bus 358 (Tallinn - Pärnu)
Itinerary:
Tallinna bussijaam - Virve - Vana-Pääsküla - Kanama - Laiavainu - Uku - Jõgisoo - Haru tee - Esko - Suurenõmme - Metsanurga - Kernu rahvamaja - Kernu - Kernu kauplus - Pärtli tee - Käbiküla - Ruunavere - Vardi - Varbola - Kükita tee - Kangermaa - Vaimõisa - Konnaveski - Orgita - Kirikuvärava - Märjamaa - Lemmiku - Postijaama - Paeküla - Kuuda - Tolli - Tolli tee - Teenuse tee - Tiduvere - Vana-Vigala - Jaama - Oese - Kesk-Vigala - Araste - Raba - Kivi-Vigala - Leibre - Jädivere - Langerma - Libatse - Kodesmaa - Pärnu-Jaagupi - Kaubakeskus - Kõlli - Halinga - Are - Räägu - Nurme - Jänesselja - Härma - Tallinna mnt - Pärnu bussijaam
Additional Information:
-
Service Statistics:
Trip distance №1: 136.73 km
Stops: 57
Trip distance №2: 136.29 km
Stops: 55
Direction: Tallinna bussijaam → Pärnu bussijaam
Direction: Pärnu bussijaam → Tallinna bussijaam
Comments :