Trajectory of the route on the map
Tallinna bussijaam
→
Värska
Tallinna bussijaam → Värska
Värska sanatoorium → Tallinna bussijaam
See route stops on the map
CloseService Directions
Tallinna bussijaam → Värska
Värska sanatoorium → Tallinna bussijaam
Operating Dates and Days
Everyday
Year-Round
Schedule
Type & Route Name:
Bus 41 (Tallinn - Värska)
Itinerary:
Tallinna bussijaam - Kose-Risti - Ardu - Anna - Paide kutsekool - Pärnu tn.5 - Paide bussijaam - Adavere - Põltsamaa - Puurmani - Tartu Näitused - Hurda - Tartu bussijaam - Melliste - Ahja - Mooste - Jaanimõisa - Leevaku - Räpina bussijaam - Ristipalo - Võõpsu - Varesmäe - Laossina - Mikitamäe - Karisilla - Lobotka - Värska
Operator:
Taisto Transport Aktsiaselts
Additional Information:
-
Service Statistics:
Trip distance №1: 286.55 km
Stops: 27
Trip distance №2: 290.97 km
Stops: 26
Direction: Tallinna bussijaam → Värska
Direction: Värska sanatoorium → Tallinna bussijaam
Comments :