Trajectory of the route on the map
Pajęczno, D.A.
→
Rogowiec, Plac Centralny
Pajęczno, D.A. → Rogowiec, Plac Centralny
Rogowiec, Plac Centralny → Pajęczno, D.A.
See route stops on the map
CloseService Directions
Pajęczno, D.A. → Rogowiec, Plac Centralny
Rogowiec, Plac Centralny → Pajęczno, D.A.
Operating Dates and Days
Everyday
Year-Round
Schedule
05:00, 13:00, 21:00
Type & Route Name:
Bus Pajęczno - Rogowiec (przez Makowiska)
Itinerary:
Pajęczno - Makowiska - Podładzin - Stare Gajęcice - Janki - Konstantynów - Dworszowice Kościelne - Nowa Brzeźnica - Dubidze - Dubidze-Kolonia - Strzelce Wielkie - Zamoście - Dębowiec Mały - Sulmierzyce - Stanisławów - Eligiów - Dębina - Bogumiłów - Rogowiec
Additional Information:
Linia przyspieszona.
Service Statistics:
Trip distance №1: 52.82 km
Stops: 26
Trip distance №2: 52.46 km
Stops: 26
Direction: Pajęczno, D.A. → Rogowiec, Plac Centralny
Pajęczno, D.A. Makowiska, szkoła Podładzin Stare Gajęcice Janki III Konstantynów Konstantynów NŻ Dworszowice Kościelne Nowa Brzeźnica, PKP Nowa Brzeźnica, szkoła Nowa Brzeźnica, Plac 1 Maja Dubidze Dubidze Kolonia Strzelce Wielkie, Michałów Strzelce Wielkie, 17 stycznia Zamoście Wieś Dębowiec Mały, nr 43 Dębowiec Mały Sulmierzyce Stanisławów Eligiów Dębina, nr 18 Dębina, nr 50 Dębina, Las Bogumiłów Rogowiec, Plac Centralny Direction: Rogowiec, Plac Centralny → Pajęczno, D.A.
Rogowiec, Plac Centralny Bogumiłów Dębina, Las Dębina, nr 50 Dębina, nr 18 Eligiów Stanisławów Sulmierzyce Dębowiec Mały Dębowiec Mały, nr 43 Zamoście Wieś Strzelce Wielkie, 17 stycznia Strzelce Wielkie, Michałów Dubidze Kolonia Dubidze Nowa Brzeźnica, Plac 1 Maja Nowa Brzeźnica, szkoła Nowa Brzeźnica, PKP Dworszowice Kościelne Konstantynów NŻ Konstantynów Janki III Stare Gajęcice Podładzin Makowiska, szkoła Pajęczno, D.A. Comments :