Trajectory of the route on the map
Dworzec Autobusowy
→
Popów, rondo
See route stops on the map
CloseService Directions
Dworzec Autobusowy → Popów, rondo
Operating Dates and Days
Everyday
Year-Round
Schedule
10:00
Type & Route Name:
Bus Częstochowa - Popów (przez Miedźno)
Itinerary:
Częstochowa - Biała - Kamyk - Smugi - Kłobuck - Łobodno - Kołaczkowice - Miedźno - Izbiska - Zawady - Popów
Additional Information:
-
Service Statistics:
Trip distance №1: 38.27 km
Stops: 28
Direction: Dworzec Autobusowy → Popów, rondo
Dworzec Autobusowy Hala Polonia PROMENADA NIEMENA CENTRUM HANDLOWE M1 LUDOWA Kiedrzyn, Sejmowa Biała Kamyk, Stawki Kamyk, Osrodek Zdrowia Kamyk I Kamyk Smugi I Smugi Klobuck, Szkolna Kłobuck, osiedle Kłobuck, Elegancja Klobuck, 11 Listopada Klobuck, Masarnia Lobodno I Lobodno Kołaczkowice Miedźno, centrum Izbiska Małe Izbiska Duże Izbiska Podleśne Zawady, Stacja Miedźno Zawady I Popów, rondo Comments :