Brno - Modřice - Pohořelice - Vlasatice - Troskotovice - Jiřice - Litobratřice - Hrušovany - Hrabětice - Šanov - Hevlín - Laa an der Thaya (AUSTRIA)
Компания-перевозчик:
PSOTA / ČSAD Hodonín / BDS-BUS
Дополнительная информация:
see schedule at IDS JMK site: https://www.idsjmk.cz/jrady/104.pdf?date=24:03:2019
Hrušovany nad Jevišovkou, Pastviny branch only sees one bus per day in each direction, Monday-Friday only: toward Lidická at 7:30 am (school bus, serving Litobratřice - Hrušovany, Lidická only) toward Pohořelice at 1:48 pm (serving Lidická - Pohořelice only)