مسار الطريق على الخريطة
Al'met'evsk, Avtovokzal
→
Kazan', TsAV
Al'met'evsk, Avtovokzal → Kazan', TsAV
Kazan', TsAV → Al'met'evsk, Avtovokzal
See route stops on the map
CloseService Directions
Al'met'evsk, Avtovokzal → Kazan', TsAV
Kazan', TsAV → Al'met'evsk, Avtovokzal
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
06:00, 08:00, 10:30, 13:00, 16:40
نوع وعدد النقل:
حافلة 694 (Al'met'evsk - Kazan')
يمر على الشوارع:
Al'met'evsk - Nagornoe - Kichuy - Appakovo - Novaya Elan' - Kuzaykino - Dobromysh - Yamashi - Rokashevo - Blagodatnaya - Erykly - Novosheshminsk/Utyashkino - Lenino - Azeevo - Kargali - Chistopol' - Sakharovka - Alekseevskoe - Soroch'i Gory - Polyanka - Imen'kovo - Chirly - Smoldeyarovo - Derzhavino - Egor'evo - Kaipy - Sokury - Bol'shie Kabany - Kazan'
وكالة العبور:
AO "Al'met'evskoe POPAT"
إحصاءات الطريق:
The length of the trip line №1: 265.88 كم
مناطق التوقف: 27
The length of the trip line №2: 267.65 كم
مناطق التوقف: 26
مناطق التوقف: Al'met'evsk, Avtovokzal → Kazan', TsAV
Al'met'evsk, Avtovokzal Nagornoe, povorot Kichuy Appakovo, povorot Novaya Elan' Kuzaykino, povorot Dobromysh, povorot Yamashi Rokashevo, povorot Blagodatnaya, povorot Erykly, povorot Tatarskoe Utyashkino, povorot Lenino Azeevo Kargali, povorot Chistopol', Avtovokzal Sakharovka, 1-ya Ostanovka Alekseevkoe Polyanka, povorot Imen'kovo Chirly Smoldeyarovo Kaipy Sokury, 2-ya Ostanovka pos. Bol'shie Kabany Kazan', Yuzhnyy Avtovokzal Kazan', TsAV مناطق التوقف: Kazan', TsAV → Al'met'evsk, Avtovokzal
Kazan', TsAV pos. Bol'shie Kabany Sokury, 2-ya Ostanovka Kaipy Smoldeyarovo Chirly Imen'kovo Polyanka, povorot Alekseevkoe Sakharovka, 1-ya Ostanovka Chistopol', Avtovokzal Kargali, povorot Azeevo Lenino Tatarskoe Utyashkino, povorot Erykly, povorot Blagodatnaya, povorot Rokashevo, povorot Yamashi Dobromysh, povorot Kuzaykino Novaya Elan' Appakovo Kichuy Nagornoe, povorot Al'met'evsk, Avtovokzal تعليقات: :